نمایش 1 - 10 از 74
نحوه توزیع چادر:
زلزله اخیر منطقه آزمونی بود برای دوستانی که مورد آزمایش قرار گرفتند که متاسفانه خیلی از این عزیزان نمره قبولی نگرفتند مهمترین آیتم ،نحوه توزیع چادر در روزهای ابتدایی میان مردم بود که نشان از دستپاچگی و عدم آینده نگری برای روزها و ماههای آتی بود بدون شک حیف و میل کردن چادرهای موجود و ارسالی و ناشی گری و گاها دخالت دادن سلیقه در توزیع آنها نمره منفی محسوسی را به مسؤلین امر داد.
دکتر برهان ولدبیگی؛
پروسه درمان حداقل يک يا دو هفته طول خواهد کشيد، اما اگر در درمان سرماخوردگی خود کوتاهی کند و اشتباهاتی را مرتکب شود، بدون شک مدت زمان درمان آن بيشتر خواهد شد.
دکتر برهان ولدبیگی؛
جوانرود هه وال، گرما٬ رطوبت زياد و آندروژن (يکنوع هورمون مردانه) از عواملی میباشند که ميتوانند غدد چربی را فعال کنند، اما در مورد اين "کارخانه چربی در پوست سر" چه میتوان کرد.
دکتر برهان ولدبیگی؛
نقش پروتئين‌ها در تغذيه‌ انسان مهم‌ بوده و چون بدن انسان نمیتواند تمام "اسيد آمينه‌های ضروری"برای ادامه حیات را توليد کند، بايد آنها‌ را از طريق تعذيه دريافت نماید.
دکتر برهان ولدبیگی:
جوانرود هه وال، هم اکنون دهها ميليون نفر در سراسر جهان به "پوکی استخوان" مبتلا هستند (بخصوص افراد بالای 50 سال).در زیر به چند "باور نادرست" در مورد "پوکی استخوان" وجود دارد.
دکتر برهان ولدبیگی؛
جوانرود هه وال، سرگيجه علامتی شایعی است و می تواند از دلایل مختلفی مانند يک مشکل ساده تا یک "اختلال خطرناک" نشات بگیرد.
دکتر برهان ولدبیگی؛
جوانرود هه وال، "استرس" همراه هميشگی زندگی امروزی ماست و به صورت روزمره با آن درگير هستيم، و رمز موفقیت برای پشت‌ سر گذاشتن این فشارها آن است که "آرامش" و "خونسردی" خود را حفظ کنیم.
دکتر برهان ولدبیگی؛
جوانرود هه وال، گرچه این واقعیت تکنولوژیک می‌تواند تاثيرات مثبتی داشته باشد، اما آسيب‌هایی نيز بدنبال دارد که غالبا حاصل استفاده ناصحيح و بیش از اندازه است.
تیمور مرادی؛
جوانرود هه وال، از جمله این دانشجویان آگاه و پویا که در راه اعتلای مسیر همیشه سبز خرد و دانش که همانا شاهراه علم و آگاهیست دانشجوی خوشفکروپوینده"سردار عزیزی" است که حرمت علم و نان را جوانمردانه پاس داشته ودر تکاپوی ارتزاق مردانه هر دوی آنان آستین همت و غیرت بالا زده و کار را عار ندانسته است.
دکتر برهان ولدبیگی؛
جوانرود هه وال، يکی از "باورهای نادرست" آن است که "تغذيه سالم" نیاز به "هزينه زياد" دارد، اما تهيه "غذا سالم " آنقدرها هم که به نظر ميرسد پرهزينه نيست.

صفحه‌ها