شبکه اطلاع رسانی دانا
15. بهمن 1396 - 1:57   |   کد مطلب: 9081
مراسم یادبود شهیدان صالح شعری و حسین محمدی و هفتمین روز شهادت این شهدا که در درگیری با گروه تروریستی داعش در منطقه ازگله به شهادت رسیدند ،دیروز شنبه در حسینیه تیپ انصالرسول (ص) جوانرود برگزار شد.

مراسم یادبود شهیدان صالح شعری و حسین محمدی و هفتمین روز شهادت این شهدا که در درگیری با گروه تروریستی داعش در منطقه ازگله به شهادت رسیدند ، امروز شنبه در حسینیه تیپ انصالرسول (ص) جوانرود برگزار شد.

در این مراسم که با حضور خانواده های این شهدا ، امام جمعه ، فرماندار ، فرمانده تیپ انصارالرسول (ص)  ، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه قرارگاه نجف اشرف ، فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان جوانرود برگزارشد.
فرمانده تیپ انصارالرسول (ص) جوانرود با تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت دهه مبارک فجرگفت:  امنیت ، آرامش ، شکوه ، اعتبارو بزرگی که امروز برای ایران اسلامی می بینیم مدیون خون شهدا است.
سردارناصر باباخانی ایثار و فداکاری های شهدا و رزمندگان اسلام را یادآورشد وافزود: اگر ایثار و فداکاری شهدا و رزمندگان در دوران دفاع مقدس نبود،معلوم نبود امروز وضعیت کشور و مملکت به چه صورتی بود.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه نجف اشرف نیز گفت : به برکت خون شهدا و رزمندگان ایران اسلامی در اوج عزت و افتخار بسر می برد.
حجت الاسلام محسن  حیدریان به تحقق شعارها وخواسته مردم در اوایل انقلاب اسلامی اشاره کردوافزود: به برکت  رهبری  های امام ومقام معظم رهبری وحضورمردم درصحنه  شعارهای انقلاب جامه عمل پوشانده است وشعار استقلال ، آزادی وجمهوری اسلامی عملیاتی شده به طوری که ایران اسلامی مستقل ترین کشوری است مبتنی براسلام وآرای مردم بناشده است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار