شبکه اطلاع رسانی دانا
15. بهمن 1396 - 1:27   |   کد مطلب: 9077
در روز سومین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر ، با حضور فرماندار، مدیرکل آب و فاضلاب روستایی و جمعی از مسئولان مجتمع آبرسانی هوز سیدمراد از توابع بخش کلاشی جوانرود به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، در روز سومین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر ، با حضور فرماندار، مدیرکل آب وفاضلاب روستایی وجمعی از مسئولان مجتمع آبرسانی هوز سیدمراد از توابع بخش کلاشی جوانرود به بهره برداری رسید.

فرماندارجوانرود درآیین افتتاح این طرح گفت : این مجتمع آبرسانی سه روستای ده توت ، هوز سیدمراد و بیوله را با جمعیتی بالغ بر یکهزارو 33 نفر در قالب 300 خانوار پوشش می دهد. آرش لهونی افزود: برای اجرای این مجتمع آبرسانی 110 میلیاردریال از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری هزینه شده است.

وی اظهارداشت : در راستای اجرای این طرح 24 کیلومتر لوله گذاری ، احداث 300 مترمربع مخزن ، 12 مترمربع موتورخانه و بهسازی دو دهنه چشمه به انجام رسیده است. لهونی در ادامه به قطع آب تعدادی از روستاهای شهرستان جوانرود بعد از زلزله اخیر اشاره کرد و برتسریع حل مشکل این روستاها توسط آب و فاضلاب روستایی استان تاکید کرد.

 مدیرعامل آب وفاضلاب روستایی استان کرمانشاه نیز گفت : در ایام دهه مبارک فجر امسال مجتمع آب 15 روستا با اعتبار 370 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد. فرامرز شوهانی افزود: این مجتمع ها شامل مجتمع  هوز سیدمراد بخش کلاشی جوانرود ، مجتمع  عبدالتاج الدین کنگاور ، مجتمع مهرگیلانغرب وکوثر دالاهواست. وی اظهارداشت : با بهره برداری ازاین مجتمع ها سه هزارخانوار روستایی استان کرمانشاه از آب آشامیدنی سالم بهره مندمی شوند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار