https://telegram.me/javanroodhawal
شبکه اطلاع رسانی دانا
13. بهمن 1396 - 23:42   |   کد مطلب: 9069
همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و سالروز ورود امام راحل (ره) به ایران اسلامی زنگ انقلاب در مدارس شهرستان جوانرود نواخته شد.

به گزارش جوانرود هه وال ، همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و سالروز ورود امام راحل (ره) به ایران اسلامی  زنگ انقلاب در مدارس شهرستان جوانرود تواخته شد.
دراین مراسم که با حضور  امام جمعه ، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی ، مسئولان ادارات ونهادها  و فرهنگیان و دانش آموزان در دبیرستان عفت شهر جوانرودبرگزارشد،مدیر آموزش و پرورش شهرستان جوانرود با تبریک ایام دهه مبارک فجر گفت :  12 بهمن ماه سالروز  ورود امام خمینی است که  هرساله باید این رویداد تاریخی و مهم گرامیداشته شود.

محمود داودی زاده افزود: دهه مبارک فجر فرصتی برای تبیین دستاوردهای نظام به ویژه نسل جوان است.
وی در ادامه به بیان دستاوردها و فعالیت های آموزش و پرورش دریک سال گذشته پرداخت و یادآورشد: دراین ایام تمامی مدارس شهرستان جوانرود شاهد شور و شعف و برگزاری جشن ها و آیین های پیروزی انقلاب اسلامی است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جوانرود نیز با تسلیت ایام فاطمیه و گرامیدشت دهه فجر توطئه های دشمنان را یادآور شد و گفت: جوانان بدانند و به دنیا نشان دهند که این انقلاب به سادگی به دست نیامده که به راحتی هم از بین برود.

محمد مهدی مرادی به موضوع انقلاب شکوهمند اسلامی پرداخت و افزود: انقلاب اسلامی ملت ایران منشا بیداری ملت های آزاده جهان در مبارزه با طاغوت است و در 40 سال گذشته، بسیاری از مردم دنیا با الهام از ملت ایران در مقابل زیاده خواهی نظام سلطه ایستاده اند.
وی اظهارداشت: پیروزی انقلاب اسلامی تحت رهبری امام خمینی(ره) و هدایت‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی منشاء تحولات عظیم و تاریخ ساز در منطقه و جهان شده است.
 

دیدگاه شما

آخرین اخبار