شبکه اطلاع رسانی دانا
11. بهمن 1396 - 0:46   |   کد مطلب: 9063
در نشست صمیمی انجمن های مردم نهاد و معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه، جمعی ازنمایندگان تشکل های مردمی در حوزه های مختلف مسائل و مشکلات خود را با محمد ابراهیم الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه درمیان گذاشتند و نظرها و پیشنهادهای خودرا جهت پیشرفت و توسعه منطقه و شهرستان بیان کردند.

به گزارش جوانرود هه وال، در نشست صمیمی انجمن های مردم نهاد و معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه و دکتر لهونی فرماندار جوانرود که درفرمانداری این شهرستان برگزار شد ، جمعی ازنمایندگان تشکل های مردمی در حوزه های مختلف  درد دل ها و مسائل و مشکلات خود را با محمد ابراهیم الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه درمیان گذاشتند و نظرها و پیشنهادهای خود را جهت پیشرفت و توسعه منطقه و شهرستان بیان کردند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه با تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر به دلاور مردی های مردم جوانرود در دفاع از آرمان های نظام و انقلاب اشاره کرد و گفت:  مردم جوانرود با ریشه تاریخی نقش بزرگی در دفاع از آرمان های نظام و انقلاب داشتند و همچنان برای حفظ نظام  و انقلاب شاهد جانفشانی های آنان هستیم.

محمد ابراهیم الهی تبار به نقش پایدار در مرزها اشاره کرد و افزود: ما امروز درایران از تمام نقاط کشور شاهد امنیت از مرزها به سمت کشور هستیم و این به یمن دلدادگی مردم به نظام و هوشیاری نیروهای امنیتی و نظامی است.

وی خلق حماسه عظیم و شاهکار ملت ایران اسلامی در زلزله اخیر کرمانشاه را یادآور شد و اظهارداشت :  حجم زلزله اخیر خیلی بالا بود ولی واقعا توسط مسئولان بخصوص مردم کارهای بزرگی انجام شد ودولت هم و غم خود را گذاشت و خواهد گذاشت و امیدواریم ازاین فرصت زلزله برای توسعه و پیشرفت استفاده کنیم .

معاون سیاسی وامنیتی استاندار کرمانشاه در ادامه به اجرای چندین طرح عمرانی و زیربنایی و مدیریت صحیح بحران در زمان وقوع زلزله توسط فرماندار جوانرود اشاره و خاطرنشان کرد : من درحضور شما از مدیریت صحیح  و اقدامات انجام شده دکترلهونی تقدیرمی کنم .

الهی تبار به جایگاه سازمان های مردم نهاد در پیشبرد اهداف فرهنگی و اجتماعی جامعه اشاره کرد وگفت : اگر می خواهیم جامعه ای توسعه یافته ای داشته باشیم  باید با توانمندسازی و تقویت سمن ها به دنبال افزایش مشارکت های مردمی و سرمایه های اجتماعی باشیم.

وی یادآورشد: امروز دولت سمن ها رقیب خود نمی داند بلکه این انجمن های مردم نهاد را رفیق وب ازویی برای خودمی داند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار