https://telegram.me/javanroodhawal
شبکه اطلاع رسانی دانا
9. بهمن 1396 - 21:29   |   کد مطلب: 9061
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: مردم جوانرود نقش بزرگی در دفاع از آرمانهای نظام و انقلاب داشته اند و همچنان برای حفظ نظام و انقلاب شاهد جانفشانی های آنها هستیم.

به گزارش جوانرود هه وال، محمد ابراهیم الهی تبار روز دوشنبه در جمع فعالان انجمن های مردم نهاد جوانرود افزود: ما امروز شاهد امنیت در کلیه مرزهای کشورمان هستیم و این به یمن دلدادگی مردم به نظام و هوشیاری نیروهای امنیتی و نظامی است.

وی به جایگاه سازمان های مردم نهاد در پیشبرد اهداف فرهنگی و اجتماعی جامعه اشاره کرد و گفت: اگر می خواهیم جامعه ای توسعه یافته داشته باشیم باید با توانمندسازی و تقویت سمن ها به دنبال افزایش مشارکت های مردمی و سرمایه های اجتماعی باشیم.

وی یادآورشد: امروز دولت سمن ها را رقیب خود نمی داند بلکه رفیق و بازویی برای پیشبرد امور جامعه می داند.

وی خلق حماسه عظیم و شاهکار ملت ایران اسلامی در زلزله اخیر کرمانشاه را یادآور شد و اظهار داشت: حجم زلزله اخیر خیلی بالا بود ولی مسئولان و مردم کارهای بزرگی انجام دادند که امیدواریم ازفرصت زلزله برای توسعه و پیشرفت استفاده کنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه در ادامه به اجرای چند طرح عمرانی و زیربنایی و مدیریت صحیح بحران در زمان وقوع زلزله توسط فرماندار جوانرود اشاره کرد و گفت: از مدیریت خوب و اقدام های انجام شده توسط آقای لهونی تقدیر می کنم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار