https://telegram.me/javanroodhawal
شبکه اطلاع رسانی دانا
26. بهمن 1395 - 15:43   |   کد مطلب: 8576
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جوانرود خبرداد؛
صدور شناسنامه سلامت برای امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان جوانرود
جوانرود هه وال، رحیم سبحانی تبار: طرح تکمیل شناسنامه سلامت نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر جوانرود در راستای ارتقای سلامت و بهبود عملکرد آنان اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی  جوانرود هه وال، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جوانرود گفت: طرح تکمیل شناسنامه سلامت نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر جوانرود ،با حضور نجاتگران و امدادگران در مطب دکتر برهان مشایخی پزشک معتمد جمعیت هلال احمرامداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان جوانرود اجرا شد.

 

 رحیم سبحانی تبار تصریح کرد: در این طرح همه افراد برای تشخیص به موقع نارسایی‌های جسمانی و اختلالات رفتاری توسط پزشک و روانشناس مورد معاینه قرار گرفتند.

 

وی هدف از اجرای این طرح را پیشگیری از بیماری‌ های احتمالی امدادگران و نجاتگران و ارتقای سلامت و بهبود عملکرد آنان عنوان کرد و افزود: در این طرح همه افراد برای تشخیص به موقع نارسایی های جسمانی و ... توسط پزشک مورد معاینه قرار گرفتند که پس از ایجاد شناسنامه سلامت، سلامت تمام نیروهای امدادی که در عملیات‌های امداد و نجات شرکت می‌کنند بررسی گردید.

 

صبحانی حضور امدادگران و نجاتگران در پایگاه های امداد و نجات و حوادث، موجب افزایش ضریب اطمینان صحت امدادرسانی و کاهش تلفات انسانی در حوادث و سوانح شده و این در حالی است که خود این افراد زمانی می توانند مداخلات مؤثری انجام دهند که دارای سلامت جسمانی مناسب  باشند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار