شبکه اطلاع رسانی دانا
17. آبان 1395 - 13:22   |   کد مطلب: 8204
جوانرود هه وال، سخنگوی نیروهای ضد ترور عراق: پیشروی نیروهای ویژه عراقی در شهر موصل به خاطر ترفندهایی همچون مخفی شدن تروریستهای داعش در میان مردم و حمله از پشت آنها مقداری کند شده است.

به گزارش سرويس ترجمه  جوانرود هه وال،  وبسایت کردی زبان (خه لک) در خبری نوشت، صباح النُعمان، سخنگوی سرویس مبارزه با تروریسم عراق: تا کنون نیروهای عراقی توانسته اند چند محله شهر موصل را از کنترل ترریستهای داعش خارج نموده و یک با آغاز نبرد تن به تن کوچه به کوچه در شهر موصل، تروریستها با مخفی شدن در میان ساکنین این محله ها اقدام به حمله از پشت به سوی نیروهای سپاه عراق می نمایند.

 

صباح النُعمان افزود: در ادامه تکنیک کهنه نظامی از سوی تروریستهای داعش این تروریستها از اتومبیلهای بمب گذاری شده و افجار آن در میادین، مساجد و مراکز پرجمعیت و موشکهای دست ساز خود  هم استفاده می کنند که جان انسانهای بیگناه را تهدید می کند.

 

این مقام امنیتی خاطر نان کرد: به واسطه تجربیات ما از سه سال جنگ با ترویستهای داعش ، هم اکنون سپاه عراق درگیر یکی از سخت ترین نبردهای شهری با یک دشمن مکار و حیله گرو و انتحاری است که سپاه عراق در این نبرد می بایست در کنار وظیفه خود در نبرد با داعش از جان و مال شهروندان حفاظت کند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار