https://telegram.me/javanroodhawal
شبکه اطلاع رسانی دانا
24. شهريور 1394 - 0:42   |   کد مطلب: 6677
شگفت انگیز: بدون شک یکی از بهترین و محبوب ترین سرویس دهندگان ایمیل، سرویس شرکت گوگل به نام جیمیل است. معمولا بیشتر ما کاربران برای چک کردن ایمیل های روزانه، رایانه خود را روشن و سپس از طریق بستر اینترنت مستقیما وارد حساب کاربری خود می شویم. اما جدای از این کار می توانیم نرم افزار Gmail را بر روی تبلت و یا تلفن هوشمند خود نصب کنیم و دیگر دغدغه چک کردن حساب کاری یا ارسال ایمیل را نداشته باشیم، چرا که ایمیل های ارسالی به شما از طریق بخش Notification یا همان بخش اطلاع رسانی گوشی به شما اطلاع داده خواهد شد.

شگفت انگیز: بدون شک یکی از بهترین و محبوب ترین سرویس دهندگان ایمیل، سرویس شرکت گوگل به نام جیمیل است. معمولا بیشتر ما کاربران برای چک کردن ایمیل های روزانه، رایانه خود را روشن و سپس از طریق بستر اینترنت مستقیما وارد حساب کاربری خود می شویم. اما جدای از این کار می توانیم نرم افزار Gmail را بر روی تبلت و یا تلفن هوشمند خود نصب کنیم و دیگر دغدغه چک کردن حساب کاری یا ارسال ایمیل را نداشته باشیم، چرا که ایمیل های ارسالی به شما از طریق بخش Notification یا همان بخش اطلاع رسانی گوشی به شما اطلاع داده خواهد شد.

از قابلیت های کلیدی این برنامه می توان به مدیریت چند حساب کاربری، مشاهده و ذخیره فایل های پیوست، قابلیت ستاره دار کردن و برچسب زدن، مشاهده آفلاین ایمیل ها و کلی کار دیگر اشاره کرد.

دانلود

 

 • دانلود و مشخصات فایل

 برای دانلود نسخه اندروید اینجا کلیک کنید

 • حجم: 5.74 مگابایت

دیدگاه شما

آخرین اخبار