اخبار کوتاه

مطالب اقتصادی

جوانرود هه وال: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه برآورد اولیه خسارت بخش کشاورزی استان را در مناطق زلزله زده بیش از هشت هزار میلیارد ریال اعلام کرد.
بازدید معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت؛
معاون وزیرصنعت ، معدن وتجارت ومدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کشور به اتفاق مهندس رحیمی معاون اقتصادی وتوسعه منابع انسانی استانداری کرمانشاه از محل تاسیس منطقه ویژه اقتصادی ومحل احداث شهرک صنعتی جوانرود بازدیدکردند.
خبر خوش استاندار کرمانشاه برای مرزنشینان؛
استاندار کرمانشاه گفت: ۲۳ هزار خانواده مرز نشین از سهمیه صادرات سوخت به کشور عراق بهره‌مند می شوند.
مدیر هواشناسی جوانرود خبر داد؛
جوانرود هه وال، بختیار کردپور: با ادامه روند افزایشی دمای هوا با ورود دو سامانه ای ناپايدار به جو منطقه در روزهای پایانی هفته جاری و اوایل هفته پیش رو شرایط برای بارندگی احتمالی در سطح استان فراهم خواهد شد.
جوانرود هه وال، ۲۲۵۰۰قوطی کنسرو مرغ بین مددجویان اداره بهزیستی شهرستان جوانرود توزیع می شود.
جوانرود هه وال، متقاضیان مسکن مهر مولوی جوانرود طی نامه ای درخواستها و گلایه های خود را از مسئولین برای درسیدگی به مشکلات و تسریع در تحویل واحدها مطرح کردند.
جوانرود هه وال، با وجود بارش برف در مسیرهای روستایی شهرستان جوانرود ، تلاش راهداری این شهرستان برای بازگشایی راههای ارتباطی روستایی محور جوانرود به بانی لوان در جریان است.
تصویری؛
جوانرود هه وال، حضور اکیپ سیار امدادجاده ای جمعیت هلال احمر جوانرود درکنار اکیپ اداره راه وترابری درجاده مسیر جوانرود کرمانشاه جهت امدادرسانی جاده ای به مسافران گرفتار در برف.
جوانرود هه وال، سر انجام پس از مدتها انتظار متقاضیان مسکن مهر در شهرستان جوانرود، کلید 840 واحد مسکن مهر فرهنگیان هلانیه این شهرستان تجویل متقاضیان شد که تعدادی ازمتقاضیان از شدت فشار اجاره های نجومی در این شهرستان از هم اکنون و قبل از تکمیل برخی امکانات مثل آب ، گاز و خیابان و محوطه این واحدها اقدام به انتقال برخی وسائل منزل و تزئینات داخلی نموده اند.
جوانرود هه وال، برف روبی مسیر برف گیر سه راهی بیاشوش توسط راهداران اداره راه جوانرود با آغاز بارشهای سامانه جدید.
مدیر کمیته امداد شهرستان جوانرود خبر داد؛
جوانرود هه وال، عزیزمراد ویسی: ازابتدای سال تاکنون 169فقره وام کارگشایی به مبلغ 3/145/000/000 ریال به مددجویان پرداخت گردیده است.
طی طرحی از سوی شورای شهر و شهرداری جوانرود؛
جوانرود هه وال، طرح راه اندازی بازاربانوان از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری جوانرود مطرح و در صورت تایید نهایی اجرایی خواهد شد.
مدیر هواشناسی شهرستان جوانرود خبر داد؛
جوانرود هه وال، بختیار کردپور: ورورد سامانه ناپایدار به جو منطقه از روز يكشنبه تا روز چهارشنبه هفته آينده، در بعضي ساعات سبب بارش باران و برف در سطح استان خواهد شد.
از سوی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه؛
جوانرود هه وال، كارخانه خوراك دام و طيور برادران فرخي به عنوان برترين كارخانه سال ١٣٩٥ در استان كرمانشاه معرفی شد
گزارش تصویری؛
جوانرود هه وال، تصاویری شور شعف زیبای مردم شهرستان جوانرود در طبیعت برفی روزهای اخیر.
مدیر هواشناسی شهرستان جوانرود خبر داد؛
جوانرود هه وال، بختیار کردپور: پس از سامانه بارشي روزهای اخیر در جو منطقه، که با هوای ابری در بعضی ساعات همراه با بارش برف و باران همراه بود، موج دوم از سامانه، که از هسته سردتری برخوردار است؛ جو منطقه را در برخواهد گرفت.
تصویری؛
جوانرود هه وال، پس از مدتها انتظار برای بارش رحمت الهی ، بارش برف شهرستان جوانرود را سفید پوش کرد.
از سوی جمعیت هلال احمر جوانرود؛
جوانرود هه وال، طرح جمعیت هلال احمر جوانرود برای احیای جنگلهای اورامانات بخصوص جنگلهای قربانی حریق، با کاشت نهالهای مثمر در جلسه ای با مسئولین منابع طبیعی این منطقه ارائه گردید.
مدیر هواشناسی جوانرود خبر داد؛
جوانرود هه وال، بختیار کردپور: ورورد سامانه ناپایدار از اواخر هفته جاری، شرایط را برای وقوع بارش برف و باران در سطح استان فراهم خواهد کرد.
مدیر هواشناسی جوانرود خبر داد؛
جوانرود هه وال، بختیار کردپور: گذر موجی ضعیف در روزهای پینج شنبه و جمعه سبب رگبارهاي خفيف در پاره اي نقاط از سطح استان و از روز شنبه تا روز دوشنبه جو منطقه ورود سامانه اي سرد و ناپايدار، بارش برف و باران و كاهش محسوس دماي هوا را به همراه خواهد داشت.

صفحه‌ها