نمایش 1 - 10 از 34
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
گزارش؛
ویزیت تعداد زیادی از بیماران در عرض چند ساعت توسط پزشکان متخصص نشانه چشم پوشی از اخلاق حرفه ای است که تنها منجر به اختلال در روند درمان می شود.
خطر بحران آب در کرمانشاه؛
پاییز و زمستان کم باران امسال کرمانشاه مانند بسیاری از مناطق کشور سبب ایجاد نگرانی هایی برای مردم شده است.
سیاست دوگانه دولت در قبال بیکاری؛
دولت در طرحی آزمایشی می خواهد مسئولیت اجرای طرح بیمه بیکاری را به مراکز خصوصی کاریابی بسپارد که فعالان کارگری کشور آن را زمینه ساز رانت و کاهش نظارت دولت می دانند.
گزارش؛
قطار شهری کرمانشاه یکی ازپروژه‌هایی است که علی رغم چندین بارتغییر ماهیت از مترو به مونوریل و قطار سبک شهری، به بهره‌برداری نرسیده و با روند فعلی شاید سال‌های زیادی به طول بیانجامد.
تداعی خاطرات تلخ زلزله و از دست دادن خانه و خانواده در زیر آواری از نیستی و تباهی، فاجعه ای هولناک تر از زلزله در بازماندگان است که التیام آن در کوتاه ترین زمان ممکن نیازمند اقدامات حمایتی است.
گزارش ؛
مردم سرپل دهاب چند روزی است که با تجمع در مدارس مناطق زلزله زده نسبت به بی تفاوتی و کمکاری وزارت آموزش و پروش به راه اندازی و ایمنی مدارس اعتراض می کنند.
خیابان « سیل بند» جوانرود که یکی از پرتردد ترین خیابان‌های شهرستان است، سال‌هاست که به عنوان محلی برای دستفروشان و خودروهای فروش میوه و تره بار شده است... 1396/08/14
گزارش؛
در سال های اخیر به دلیل تراکم ساختمان ها و جمعیت از فضاهای بازی کودکان کاسته شده است و همچنین به دلیل کاسته شدن تعامل اجتماعی وسست شدن روابط بین ساکنین محلات موجب نگرانی در خانواده ها و عقب نشینی کودکان به خانه ها شده است.با توجه به اهمیت بازی و فضای سبز در شکل گیری کودکان و خانواده ها، فضاهای بازی باید به گونه ای طراحی شوند که مشوق حضور آن ها در این فضاها باشند.
گفتگو اختصاصی؛
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جوانرود؛ از کاشت 32 هکتار کلزا و 5/5 هکتار گیاه کاملینا(دانه روغنی) برای اولین بار در سطح شهرستان جوانرود و کاشت سیر و زعفران هر کدام به مساحت 1/5 هکتار برای اولین بار در سطح این شهرستان خبر داد
جوانرود هه وال، سر انجام پس از مدتها انتظار متقاضیان مسکن مهر در شهرستان جوانرود، کلید 840 واحد مسکن مهر فرهنگیان هلانیه این شهرستان تجویل متقاضیان شد که تعدادی ازمتقاضیان از شدت فشار اجاره های نجومی در این شهرستان از هم اکنون و قبل از تکمیل برخی امکانات مثل آب ، گاز و خیابان و محوطه این واحدها اقدام به انتقال برخی وسائل منزل و تزئینات داخلی نموده اند.

صفحه‌ها