نمایش 1 - 10 از 56
پژوهشگرمسائل اجتماعی:
جوانرود هه وال، سست شدن پایه های فرهنگ بومی جامعه ای ، موجب از بین رفتن اعتماد مردم به ویژه قشر جوان ، نسبت به اصول فرهنگ بومی خود و زمینه پذیرش فرهنگ بیگانه فراهم می سازد.
یک کار آفرین حوزه اقتصاد مقاومتی:
جوانرود هه وال، گلاله بهروجه : موفقیت هر چه بیشتر طرحهای اقتصاد مقاومتی نیازمند دلسوزی و حمایت مسئولان هر منطقه از این طرحها است و تقویت این طرحها میتواند زمینه های ایجاد اشتغال ، کاهش بیکاری و بهبود شرایط معیشتی و اقتصادی بسیاری از خانوادهای بخصوص در روستاهای منطقه اورامانات فراهم نماید.
داورفوتبال وفعال ورزشی در جوانرود:
جوانرود هه وال، تیمور مرادی: هر چند موفقیت های در خور و شایسته بانوان اوراماناتی در رشته های فوتسال،رزمی و فوتبال و چند رشته دیگر سبب شده دیدگاه اندکی از مسؤلان به مقوله بانوان تغییر کند اما توسعه ورزش بانوان همچنان نیازمند فراهم بودن زیر ساخت های ورزش برای این قشراست.
یک دانشجو و پژوهشگرمسائل اجتماعی:
جوانرود هه وال، بهمن کریمی : از مهمترین وظایف خانواده اجتماعی کردن نسل آینده جزء بدیهی‌ترین و اساسی‌ترین وظایف خانواده است و روابط بین والدین و فرزند، از هم پاشیدگی خانواده و فقدان نظم و تعادل در خانواده، سست شدن عقاید مذهبی و اخلاقی در لغزش نوجوانان نقش مهمی دارد.
رئیس بهزیستی شهرستان جوانرود خبر داد:
جوانرود هه وال،محمد فرزین: طرح پیشگیری از تنبلی چشم(آمبلیوپی) کودکان ۳ تا ۶ سال در سطح شهرستان جوانرود آغاز شده و تا پایان آذر ماه در تمامی پایگاههای سنجش بینایی ادامه دارد.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان جوانرود مطرح کرد:
جوانرود هه وال، محمد فرزین: بیش از ۱۷۰۰ خانوار سالمند، بی سرپرست و معلول تحت پوشش از خدمات مستمر و پشت نوبت بهزیستی شهرستان جوانرود برخوردار هستند.
مدیر انجمن چرو شهرستان روانسرعنوان کرد:
جوانرود هه وال، محمد کریمی: کار احداث برج پرندگان و جزیره حیوانات (محیط امن قره سو) در راستای احیای رودخانه قره سو در راستای احیای این رودخانه و توجه به محیط زیست توسط انجمن چرو شهرستان روانسر آغاز شده است.
عضو شورای شهر جوانرود مطرح کرد:
جوانرود هه وال، فریدون ابراهیمی: مهمترین اولویت کاری بشر بحث فرهنگی است که می بایست در مقوله توجه به فرهنگ و سرمایه گذاری در مسائل فرهنگی انجام شود.
یک پرورش دهنده دام در شهرستان جوانرود؛
جوانرود هه وال، مصطفی امامی: برنامه ریزی مناسب در راستای حمایت از تولید کنندگان بخصوص در روستاهای کشور که آشنایی بیشتری با عرصه های تولیدی دارند در کنار توجه لازم به امر آموزش و فراهم نمودن تسهیلات مناسب زمینه ساز اشتغال و افزایش تولید است.
عضو شورای روحانیت شهرستان جوانرود:
جوانرود هه وال، ماموستا ملا هادی زکایی: امام حسین(ع) به عنوان مظهر شجاعت و دیانت در مقابل ظلم و استبداد قیام کرد و عزت و کرامت و تن ندادن به پستی و ذلت درسهای ماندگار قیام ایشان است.

صفحه‌ها